top of page

ÖNALLAR MİMARLIK

KURULUŞ HİKAYEMİZ

Önallar Mimarlık, faaliyetlerini İstanbul merkezli ofisinde sürdüren bir tasarım ve uygulama bürosudur. 1978 yılında faaliyete başlayan ve sektörün öncü firmalarından olan Önallar Limited Şirketinin yeni bir kolu olarak kurulmuştur. Kurucusu olan Yüksek Mimar Mustafa Önal, 3 adet yerel ve 1 adet uluslararası olmak üzere toplam 4 adet ödüllü projenin tasarım ekibinde yer almıştır. 

 

​Kalite ve dürüstlük ilkeleri ile çalışmalarını sürdüren Önallar Mimarlık, gelişen teknolojiye ayak uydurmak için altyapı yatırımına her zaman önem vermiştir. Bunun sonucu olarak, kurumsallaşan eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Firmamız çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün büyüyen bünyesi ile, başladığı projeleri zamanında ve eksiksiz teslim etme başarısını göstermiş ve ilgili kuruluşların takdirini kazanmıştır.

TANIŞMA SÜRECİ

İlk aşamada, müşterilerimizin ve gelecekteki kullanıcılarımızın fikir ve ihtiyaçlarını anlamaya ve bunlarla ilgilenmeye çalışıyoruz. Bir projenin getirdiği olasılıkları bulmak ve beslemek için bir soru cevap diyaloğuna yani etkileşime gireriz. Bu çoğu zaman alanın ve projenin içinde olduğu durumun geniş, ölçekler arası bir çalışmasından ortaya çıkar.

TASARIM SÜRECİ

Neticede her proje, gelecek yaşamı öngören, kendinden daha büyük sistemlere bağlıdır ve bunun bir parçasıdır.

Müşterimiz, paydaşlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte, olumlu değişim için bu doğal potansiyeli keşfetmeye, tanımlamaya ve geliştirmeye çalışıyoruz.

bottom of page